Přihlášení

Jestli jste si již přečetli základní informace a říkáte si, že byste na naši hru jeli, přihlašte se. Po vyplnění a odeslání krátkého dotazníku vás kontaktujeme a dohodneme se, jakou roli budete ve hře představovat.

Koho na naši hru přijmeme?

Víme, jak hru připravujeme, a dokážeme odhadnout, koho to bavit bude a kdo od hry očekává nesplnitelné nebo liché věci. Sice se nikdy nepodaří uspokojit všechny účastníky tak, jak bychom si přáli - taková je zákonitost larpů, které známe - , chceme už před hrou dát najevo těm, kteří by na hře spokojeni určitě nebyli, že to není hra pro ně. Cílem je, abyste se zbytečně netrápili na larpu, který je o něčem jiném, než vy chcete.
Na hru nakonec dáme přednost dle náhodných osobních preferencí a skvrn na slunci.

Jakou roli tedy budu hrát?

Začněte tím, že se přihlásíte. Tím nám dáte najevo, že máte o hru zájem. Poté vás kontaktujeme a připravíme vaši roli.
Účast na naší hře u většiny hráčů bude podmíněna aktivní účastí při tvorbě role. Minimálně se bude jednat o dva až tři maily vyměněné s organizátory.

Co znamená odeslání přihlášky?

Odeslaná přihláška vyjádřila váš zájem o hru. Nicméně podmínkou účasti na hře jsou dvě jiné věci - připravená role a zaplacený účastnický poplatek. Zatímco na placení je času dost, role se připravují odteď až do září.
Pokud jste se rozhodli sami pracovat na vaší roli (souvisí to s cenou), je na vás, abyste ji připravili alespoň hrubě. Bude vám nasdílen google dokument, do kterého budete muset vyplnit pasáže o motivacích, tajemstvích, cílech své role.

Co když se přihlásím, vytvořím svou roli, ale nebudu moct nakonec přijet?

Počítáme s tím, že se tato situace může stát. V takovém případě vaši roli bude hrát někdo jiný.

Už se můžu přihlásit?

Ano. Prosím tudy k přihlášce

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License