Aktuality

Níže budou uváděny všechny důležité aktualizace tohoto webu a další aktuální informace.


26. 8.
Zveřejňujeme obecná pravidla hry. Také v sekci Ke stažení.

20. 8.
Rozeslali jsme postavy!
Jedna role - Drask Task - se uvolnila. Pokud by byl zájemce, nechť napíše na zc.drapral|namwen#zc.drapral|namwen

22. 7.
V mezičase tvorby jsme se byli podívat na místo. Asi můžeme směle prozradit, že vesnička vypadá moc pěkně a domečků je tolik, že svoji zemnici nebo stodolu nebo přístřešek bude mít prakticky každý (pro sebe). Je tam vysoká tráva, ale skrz ni křižují spousty stezek. Je tam louka a je tam koupací lom a les je - takový český: smrky, buky, břízy, maliny, kameny. Sice žádné jeskyně a je poznat, že se tam tak různě staví (několik budov určitě nebude hotových), ale tož, oppidum! Je na rozlohu velké, má vstupní bránu, vodní příkop, kruh z kamenů a řadu zajímavých struktur, na jejichž využití se ve hře těšíme. Kdybyste chtěli, kolem 1. 8. pořádá oppidum tradiční Lughnasad, můžete přijet na festival a okouknout tu nádheru sami! :-)

1. 7.
Posíláme první nástřely postav!

18. 6.
Ke konci měsíce vám budeme posílat ochutnávku vaší role. Bude v ní něco málo o samotné postavě, kterou budete hrát a stejně tak přiblížení toho o čem pro vás ta hra bude. Je to proto, abyste nám kdyžtak mohli napsat, že se vám něco nelíbí a taky proto, abyste měli představu, za co platíte.
Peníze po vás budeme chtít na účet do konce července. Základní vstupné, které je určené dle vašeho podílu na tvorbě role se ještě může snížit o dvě slevy a naopak zvýšit o libovolně velký dobrovolný příspěvek. Ten se může použít několika způsoby. Třeba na rekvizity, vždy rád utratím víc peněz za lepší hračky. Nebo na cpčka, víc cp = víc mrtvol = víc epiky. Nebo na alkohol. Víc alkoholu = šťastnější organizátoři. A nakonec na ty slevy, kdyby je chtělo neočekávaně více lidí.

11406548_10205523593986963_5829395410324150108_n.jpg

15. 2.
Po šesti týdnech prodlouženého přihlašování uzavíráme. Na stránce Hráči můžete sledovat přihlášená individua. Pokud budeme ještě někoho do hry přibírat, řekneme si o ně. U některých z vás ještě probíhá schvalovací proces, nicméně pokud jste nám nic nedali a máte neodolatelnou touhu hru hrát, použijte Přihlášku a my vám řekneme, jak na tom jste.

12. 12.
Pokud si chcete přečíst, jak jsme postupovali při tvorbě postav na předešlou hru, máte zde příležitost. Doufáme, že to pro vás bude inspirativní při tvorbě vaší postavy.
O tvorbě postav

27. 11.
Velká aktualizace v záložce role. Ať už roli tvoříte s námi nebo vám ji tvoříme my, můžete tyto návrhy použít. Vemte je celé nebo si z nich ukradněte jen nějakou část. Jo a napište nám o tom!

12. 11.
Spuštěny tyto stránky, vytvořena fb událost, kde můžete náhodně křičet.

Není-li uvedeno jinak, obsah této stránky je pod licencí Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License